KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16218375
nr 1621 8375
Jorgo Krallis
(f. 1937)
Etsningar, 2 st, Jorgo Krallis (f. 1937), Signerade 160 & 250 upplagor, yttermått inklusive ram: 41x38, yttermått inklusive ram: 61x51 cm
Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:32:07
20/5 20:27:07
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis